| narcisa_oprisan a întrebat:

Vreau sa merg in concediu si imi place sa fac multe poze dar nu vreau sa cumpar mai multe carduri de memorie. Pot sa stochez si altfel fotografiile? Am computer oferit de hotel asa ca pot sa intru pe net.

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Dacă poți descărca pozele în computerul de la hotel, pune-le pe Flickr.com sau la Google picassa, le poți face private dacă dorești. Dar un card de memorie de 2 GB (suficient pentru mii de poze la rezoluție bună) are un preț de ordinul zecilor de lei azi. Îți recomand Kingston.

3 răspunsuri:
| iuliana_soci a răspuns:

Incearca Flickr sau daca ai nevoie de mai mult spatiu cumpara-ti un hard extern pe care poti sa-l folosesti si pentru altceva dupa.

| florentina_serban a răspuns:

Picasa de la Google ofera 1 GB unde poti sa pui fotografii si ofera si un sistem de ordonare a fotografiilor.

| mariana_csaba a răspuns:

Sunt mai multe foto-community-uri unde poti sa uploadezi fotografii. Merita!