| Summer4ever a întrebat:

Vreau sa merg in Franta. Dar preturile numai pentru transport sunt foarte mari pentru jobul meu de bugetar. Care e metoda cea mai ieftina de a ajunge acolo? Avion, tren, autocar? Cam in jur de ce preturi se invarte transportul pana acolo si vreo 3-4 zile acolo?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Cred ca tur -retur autocar, 200 euro, noaptea de cazare undeva pe la 60-7- euro si mancarea...supermarketuri si hrana rece fiindca cea gatita e cam scumpa! bafta!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Minim 500 euro