| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să merg în Spania, mai exact, în Madrid. Îmi spuneţi şi mie cam cât este preţul pentru o noapte la un hotel? Restul calculului mi-l fac singură. Şi cam ce se se poate vizita/vedea? Mulţumesc. Fundă :*. Dar nu daţi de pe wikipedia;-j.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de ce hotel alegi dar in general preturile incep de la 50€ in sus.

| cartus11 a răspuns:

Salut,

Pretul camarei pentru o persoana incepe de la 25-30 EUR.
Aici gasesti impresii despre cateva hoteluri din Madrid:

http://www.evadeaza.ro/tari/spania/madrid/cazare.html

| MihaelaDart a răspuns:

Nu am ajuns pana acum sa vizitez Spania, desi ca sa vei la pretul hotelurilor poti intra pe www.limba.com alegi tara, orasul si te uiti la preturile acestora. Vacanta placuta!

| Ecea a răspuns:

In Madrid nu stiu ce se poate vizita,oricum sunt destule,dar sincer eu iti recomand sa mergi in Andalucia,sau Pais Vasco.
Madrid este ca si Bucuresti,un oras aglomerat si cu tot felul de oameni.
Daca vrei sa vezi ceva istorie,poti vedea in Málaga,Torre Vieja,etc din Andalucía sau daca vrei sa vezi ceva mai nou,o lume noua,moderna,etc poti vitia Bilbao,Vitoria, San Sebastian, etc din Pais Vasco.
Preturile sunt cam de la 40€ cel mai ieftin hotel in sus, desigur poti gasi si mai ieftin daca cauti o pensiune sau ceva de genul.