| Nikcoletta a întrebat:

Vreau sa merg in vacantă şi nu ştiu ce destinație sa aleg.
Am stat o luna la spital sa ma tratez de covid ca nu puteam respira şi cred ca merit o vacantă.
Problema este ca nu am cu cine sa merg. Ce destinații imi recomandați? in care să pot călători singura?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi intr-o tara araba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Italia

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Orice calatorie in orice loc, poate fi riscant atunci cand mergi singur/singura. Indicat ar fi sa mergi cu un prieten/prietena sau o ruda. Alege ceva din Europa pentru un plus de siguranta sau ceva in Romania, ca sa fie totul mai sigur daca chiar nu ai cu cine merge. Din Romania iti recomand Brasov, Sighisoara si Sibiu.

| Lukasssz a răspuns:

Mexic,Spania,Puerto Rico.

| 1997onur a răspuns:

Neu iork laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce buget dispui.
Te-ar interesa o locatie in tara sau in afara tarii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin eu cu tine dacă îmi plătești vacanta,mâncarea tot!hee hee cu mine alături nici covidut nu se va atinge de tine big grin din cauza obezității nu ai putut respita, a exceselor de kg in surplus, cu cat ești mai pufos cu atat ești mai vulnerabil in fata acestei infecții covid. Trebuie sa faci cumva sa slăbești, si sa faci recuperare, eventual și un film la plămânihappy
Sa ști ca nu ma supăr dacă alegi sa mergem în Dubaihee hee sunt băiat bun, nu refuz hehe.

Răspuns utilizator avertizat