| DeathBat6661 a întrebat:

Vreau sa merg intr-o vacanta la vara si m-ar interesa o tara din Asia.

Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Ooo, Japonia cu siguranta...Atata cultura, atatea lururi de vazut, in Japonia as vrea sa merg si eu daca as avea ocazia...

6 răspunsuri:
| raluk200 a răspuns:

Indonezia (cu toate plajele ei)

| matadoru a răspuns:

Chiar daca e sin in Europa, Turcia in special partea asiatica a istanbulului e superba. Ti-o recomand cu caldura!

| sweetlollypop a răspuns:

Taylanda e super! poti si in China Japonia! orice tara de acolo e superba

| TheAnonimGirl a răspuns:

India?:X

| GosGrl a răspuns:

Depinde in ce parte a Asiei.Mongolia,Turkmenistan,Kazahstan acestea sunt 3 din Asia centrala.