| croissant a întrebat:

Vreau sa merg la munte. Cand se va putea? M-am saturat sa stau inchisa in casa

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu vreau.
Hai să scriem pe declarație că ne-am săturat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil din septembrie-octombrie, cand pandemia va fi eradicata, daca nu, la anul, ca-i timp berechet.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar hai să gândim puțin.
Cui nu îi e frică de moarte să ridice mâna sus.
Ieși din casă. Să nu discutăm acum despre amendă.
Dar afară te așteaptă moartea nevăzută.
Nu e leu fioros, nu este câine turbat.
Te trezești bolnav iar la un moment dat, afli la spital sau simți că nu mai ai scăpare.
Atunci îți aduci aminte că asta nu s-ar fi întâmplat dacă stăteai în casă. Dar e prea târziu.

| danutzu96 a răspuns:

O sa se anunte cand se va da drumul turismului. Oricum, sunt alte prioritati acum ….

| PixulMisto a răspuns:

HOOOO...E pandemie și ție îți arde de munte? Îți dai seama că toată lumea s-a plictisit in casa, nu ești singură. Și la mine o să poți să mergi abia DUPA starea de urgeta