| andrei121234518 a întrebat:

Vreau sa merg prin februarie la ski cu trenul in azuga si voiam sa va intreb ce autobuz sau daca sunt taxiuri pe care le pot lua de la gara pana la partia cazacu pentru ca stiu ca sunt 4-5 km adica 1 ora de mers pe jos cu skiurile in carca. Imi puteti spune cum ati facut voi?

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Uber/Bolt?

| andrei121234518 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu exista nici uber nici bolt in zona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 km într-o ora? Eu 8 km ii fac în 45 de minute maxim.

| andrei121234518 explică (pentru anonim_4396):

Suntem cu clapari si skiuri si suntem 7 in grup desteptule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu uber direct la Azuga. La ce băiat de bani gata ești tu și prietenii tai, va permiteți asta. Faceți cheta.

| andrei121234518 explică (pentru anonim_4396):

Bai frate e vreo 600 de lei drumul si e si mai lung decat cu trenul cu care daca nu stiai e gratis complet

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei121234518):

600 lei împărțit la 7 persoane nu ar fi deloc scump. Dar nu știu dacă veți încăpea toți într-o mașină. Dar tu fiind cel care zici ca arăți a 12 ani, ai loc și în portbagaj. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.uber.com/ro/ro/ride/uberxl/

Ia vezi cum faceți. Aici zice ca oferă pentru maxim 6 persoane. Poate lăsați un prieten acasă. Sau dați șoferul jos și conduce unul dintre voi.