| Farcas a întrebat:

Vreau sa`mi bag poze si ceva teme pentru telefon de pe calculator pe tel prin cablu usd.insa imi trebuie ceva program instalat. o prietena mi-a zis ca imi dadea cd daca trebuia, dar mie imi cere sa instalaz ceva.stie cineva despre ce program e vorba? imi puteti da un link va rog? mentionez ca am telefon sony ericsson g502...multumesc

10 răspunsuri:
| Farcas explică:

Cablu usb am vrut sa spunbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este vorba despre cablu usb
cand il bagi in calculator apare acea chstie care spune ca a fost gasit un nou 'niste' de instalat nu iti trebuie neaparat cd cand apare si este vb despre cablul usb al telefonului tau ii dai install si gata daca nu este aceasta problema da-mi mai multe detalii si te ajut daca nu itelegi sau nu stii ceva din ce am zis msg privat si ne auzim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumi imi fac cont pentru fac videoclipuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gasesti la id asta daca vrei sa afli mai multe n3bun_de_l3gatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa-mi bag poze de pe calculator in telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum daca esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/Picture%20005.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ericsson g502 si iti trebuie un program si cablu de date, cablu usb special pentru telefon si dai la chestia aia care iti apare cand bagi cablu si o instalezi si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. el LG

| bianca_2054 a răspuns:

Cred ca trebuie bagat la pc si tot iti apare ceva