| khalilmarc a întrebat:

Vreau sa-mi iau atv intre 1000-1500 de euro il dau in rate daca gasesc e mai bine vreau sa fie pentru 2 persoana sa incapa si o geanta macar si sal conduc prin camp pe zapada si pe asfalt am 16 ani si sa prind cu el maxim 100km vreau sa fie unu frumos daca gasiti nu unu ca modelul asta http://www.vand-atv.com/......g-trx.html deoarece este de viteza mai mult eu vreau pentru camp ca cu asta ma murdaresc adica uitati-va la roata daca intru in camp ma face... vreau sa fie roata sub ala sper ca am fost inteles de voi va voi rasplati daca imi place si daca il iau :d

2 răspunsuri:
| DomnuMăr a răspuns:

Intra pe 4tuning si gasesti la mna a doua si bune tot ce vrei ca eu de acolo mi-am luat unul acum 1 an