| blueskydarkeyes a întrebat:

Vreau sa organizez o excursie cu nite prieteni la mare in perioada 30.05 - 01.06 si ma intereseaza sa gasesc o pensiune care sa aiba corp separat. Noi o sa fim cam 15-20 si vreau neaparat corp separat ca sa nu ne pomenim cu alti oameni cazati acolo ca ne zic sa nu mai facem zgomot ca vor sa doarma. Spre exemplu in sinaia acum 2 luni am gasit o pensiune care avea o vila alaturata; 8 camere, 18 locuri. A fost perrfect pentru ca nu am deranjat pe nimeni.
Problema e ca nu stiu cum sa caut sa gasesc ceva asemanator pe litoralul romanesc. Desigur nici pretul nu poate sa fie prea mare; undeva pe la 200 de lei pe doua nopti de persoana e maximul alocat.
Sper sa ma puteti ajuta big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=vila+inchiriat+litoral