| TeoEcho22 a întrebat:

Vreau sa plec cu avionul in Lituania cam o saptamana la vara. Am cautat pe net dar nu am gasit nimic, bilete...nici macar un pret orientativ. Daca imi iau biletul din timp, cat m-ar costa (la economic)? PS.: am sub 18 ani ( 17 )

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Http://www.skyscanner.ro/......-2014.html
Văd că prețurile pornesc de pe la 1100 lei, pe bilet dus-întors.
Din păcate, din câte știu eu, minorii nu pot pleca din țară neînsoțiți de un adult.
Caută pe saitu' poliției de frontieră.

| TeoEcho22 explică (pentru mihai69):

Asa am auzit si eu (partea cu minorii) -.- mai bine astept sa fac 18 si ma duc cu masina, singur straight face Mersi de raspuns oricum ^w^

| mihai69 a răspuns (pentru TeoEcho22):

Cu plăcere! Drum bun! orice mijloc de locomoție ai alege!