| jhdhasjdhash a întrebat:

Vreau sa plec in China. Cu ce sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| SchooB a răspuns:

Cu avionul. big grin

10 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Calare pe motan laughing

| Parmalat a răspuns:

N-ai decat o singura varianta.

| adee97 a răspuns:

Buna.
Ce intrebare laughing . Si mie mi-ar place sa merg in ... Japonia ! love struck
Eu zic sa te duci cu avionul , e cel mai frumos (si China ca tara e frumoasa , poti vizita Beijing , Hong Kong , Shangjai) sau daca nu vrei cu avionul , mergi cu autocarul care , in caz ca nu va ocoli , va trebui la un momentdat sa te lase pe seama unui vapor . laughing
Dar , ce mai astepti , e vacanta . Fa-ti bagajele , ia-ti prietena/familia/prietenii si mergi in China.
Sa ne trimiti poze :* .laughing

| adee97 a răspuns:

Buna.
Ce intrebare laughing. Si mie mi-ar place sa merg in... Japonia! love struck
Eu zic sa te duci cu avionul, e cel mai frumos (si China ca tara e frumoasa, poti vizita Beijing, Hong Kong, Shangjai) sau daca nu vrei cu avionul, mergi cu autocarul care, in caz ca nu va ocoli, va trebui la un momentdat sa te lase pe seama unui vapor. laughing
Dar, ce mai astepti, e vacanta. Fa-ti bagajele, ia-ti prietena/familia/prietenii si mergi in China.
Sa ne trimiti poze :*.laughing

| SchooB a răspuns:

Cu avionul big grin

| noescape a răspuns:

Google Maps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu taxi chinezesc nu stiu numele exact dar sunt carutele alea care trag chinezii mai nou cu bicicleta

| calutuuuu a răspuns:

Eu sunt deja in Austria si am mers cu trenul pana la Bucuresti, cu avionul pana in Germania si cu masina pana in Austria...

| PăpușăDePlasticPrefăcută a răspuns:

Cu un catzelush:Xwinking

| Denisa60 a răspuns:

Cu bicicletawinking