| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec in India impreuna cu inca 3 persoane. Cam cat ma costa cazarea, biletul de avion, si alte cumparaturi?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

INTERESEAZA-TE PE NET SAU DU-TE LA O AGENTIE DE VOIAJ SI TURISM SI VEZI. IAR CAT DESPRE ALTE CUMPARATURI...laughingAR TREBUI SA-TI STABILESTI UN BUGET PE CARE SA NU-L DEPASESTI PENTRU CA ACOLO VEI VEDEA O GRAMADA DE LUCRURI PE CARE PE MAJORITATEA VEI VREA SA LE CUMPERI.

2 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cred ca la " alte cumparaturi "...se face diferenta! happy Mergi la o agentie de turism si vezi ce pachete au. Poate au ceva promotii. La alte cumparaturi...hmm, depinde ce cumperi, de unde si la ce pret...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IN PRIMUL RAND TREBUIE SA INTREBATI CE FEL DE VACCIN TREBUIE SA VA FACETI, UNELE SUNT CHIAR OBLIGATORII