| Mihaela2022 a întrebat:

Vreau sa plec intr-o vacantă.
Ce tară aş putea sa văd cu doar 500 de euro, în preţ sa fie inclus şi biletul de avion?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bulgaria sau Turcia pentru 2 zile si inapoi (transport, cazare si mancare).

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vezi ce oferte găsești pentru Grecia.

| NunuNini a răspuns:

Mergi la o agentie de turism. La inceputul iernii, o familie cunoscuta a mers cu 500 €/persoana in Egipt. Transport cu avionul, mic dejun, cazare 7 zile.
Anul asta voi pandi si eu ofertele.

| De3ox a răspuns:

Buna, intra aici:
https://www.booking.com/......ex.ro.html sid=1f7408c1cc153d7bccd5391cc6a1c109; keep_landing=1&sb_price_type=total&

Introduci destinația, numărul de persoane, perioada și afli toate ofertele. Concediu plăcut și mult succes!