| MyShadow a întrebat:

Vreau sa stiu cum lux de amanunte unde este cafeneaua Aida. Tot ce stiu este ca ii fata ei se gaseste Politia Capitalei si ca este pe Calea Victorei. Dar capatul Sf Gheorghe? Vreau sa stiu ce trebuie sa iau de la aviatorilor.
Funda*

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Deci!
Metroul pe ruta Aviatorilor-Pta Unirii, 4 statii, iesi pe magistrala 1, imediat ce-ai iesit la suprafata, faci stanga si mergi pana dai de pasajul Macca-Villacrose, odata ce ajungi in dreptul pasajului se vede clar cafeneau!