| summerfeeling a întrebat:

Vreau sa stiu daca biletul de avoin se poate schimba...in sensul ca biletul e spania-romania si vreau sa stiu daca e posibil sa il schimb spania-austria? Chiar daca mai trebuie platit ceva in plus, dar sa nu se piarda banii dati pe bilet. Sper ca m-am facut inteleasatongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate, mergi la agentia de unde l-ai achizitionat(desi si-n aeroport cred ca se mai practica), chiar daca -i de pe net, trebuie sa existe o firma, logic, nu? Insa, daca nu ma insel, nu te poti duce in ultima saptamana...Au si aceste firme de transport aerian niste reguli (deseori)bine batute in cuie. Calatorie placuta!