| dane1505 a întrebat:

Vreau sa vad daca mai sunt trenuri Personal pe rutele Teius-Brasov sau Sibiu- Brasov, nu am gasit nimic pe situri companiilor, doar Rapid, Inter City... Ma gandeam la Personal pentru ca pot vedea si peisajul. Mai sunt aceste rute?

2 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Pentru aceste informatii suna la gara din orasul tau sa intrebi. Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai exista. R vine de la Regio care exte fostul pesonal ca si categorie de tren.

Eu iti recomand totusi sa eviti Regio, ca sunt trenuri jegoase si merg greu indiferent de peisaj, ca la cat ce incet merg trenurile din Ro poti vedea peisajul din oricare