| Sonia822 a întrebat:

Vreau sa verific pe cineva ca spune adevarul. Trebuie sa fie la tatal lui in Germania, dar acasa happy Ce-i cer, share location? Ce sa-i cer sa nu ma minta

Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

Iti arata locatia exacta unde e persoana la momentul respectiv si nu poate modifica. Daca e in Germania iti arata

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dar poate n-ai auzit de aplicații gen "Fake GPS" care te pot arăta chiar şi la Polul Nord dacă vrei.

| mihai69 a răspuns:

Exista aplicații care pot raporta poziții false. Dacă amicul tău chiar ştie să mintă... degeaba îi ceri share location.

| christine99 a răspuns:

Saracul, esti mai rau ca FBI laughing

| Sonia822 explică (pentru christine99):

Iti doresc sa nu ti se intample. E bine totusi sa tii mereu un ochi deschiswinking

| Ale5184 a răspuns:

Da. Share location

| Sonia822 explică (pentru Ale5184):

Deci daca e in alta tara, share location imi arata unde e? ca nu am folosit niciodata

| alina2k18 a răspuns (pentru Sonia822):

Whats app

| Ale5184 a răspuns (pentru Sonia822):

Iti arata locatia exacta unde e persoana la momentul respectiv si nu poate modifica. Daca e in Germania iti arata