| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vizitez Lacul/barajul Vidraru luna asta si ma gandeam sa ma si cazez prin apropiere. Voi ati fost la Vidraru? Stie cineva o cabana, pensiune frumoasa sa imi recomande?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| paul_4864 a răspuns:

Eu am fost in trecere pe la Vidraru...cu masina... popas cateva ore sa admir peisaj, sa fac cateva poze... apoi inapoi in masina... dar sfatul meu este sa cauti ceva de pe site-ul pe care ti l-am recomandat mai devreme astfel incat sa corespunda cel mai bine cerintelor tale(pret, aspect, distanta fata de baraj). Eu de multe ori am intrat pe site-ul asta pentru calatorii si mereu am fost multumita de alegere

5 răspunsuri:
| astrolutza a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/......draru.html
ai aici o intreaga lista cu locuri de cazat si informatii suplimentare+fotografii ale pensiunilor :) stiu sigur ca te va ajuta... distractie placuta...foarte frumos acolo :)

| Wtf9000 a răspuns:

Altceva mai bun n-ai gasit?

| paul_4864 a răspuns:

Hotel cumpana la intrare pe baraj la stanga pe drumul forester e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi pentru link dar vroiam o recomandare de la cineva care a fost acolo happy
Pe site-uri am intrat si am gasit cate ceva, dar ma gandeam ca primesc niste informatii sigure.
Mersi oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce te referi Grim? La zona?
E pe lista mea de "to visit" si nu prea am timp sa plec din tara pentru alte locatii happy