| BUBULINA a întrebat:

Vreau sa zbor cu parasutabig grinvb serios
unde se poate la noi in tara? cum trebuie sa procedezi?
fara glumestraight face

Răspuns Câştigător
| DMV a răspuns:

In Bucuresti mergi la Aerodromul "Aurel Vlaicu"(de la Aviatorilor este ceva autobuz). Cursurile sunt gratuite pentru cei intre 15 si 20 de ani, iar un singur salt, legat de instructor, anul trecut era 120E +30E filmatul optional.
In Baia Mare mai stiu ca se fac cursuri la Aeroclub la Aeroport.

7 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Din Brasov( Poiana Brasov) se mai poatethinking mai ales pe timp de iarna... e suuper misto:X. un traseu in jur de 2 ore jumate .acum un an m-a costat 2 milioane ( 200 RON).
plecare Poiana Brasov-uracat cu telecabina pana in Postavaru- de acolo inca putin mergi pe jos- apoi urmeaza saritura:X-Valea Prahovei-Sinaia-Busteni-Predeal-Rasnov- si aterizare, din nou Poiana Brasovhappy
Super misto:X
Successmug si poate ne povestesti cum a fostsmug daca o sa te daiwinking

| DMV a răspuns:

In ce oras te intereseaza?

| BUBULINA explică:

Bucuresti

| Abcfunny a răspuns:

In bucuresti la Lia manoliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cursuri pentru parasutisti... te poti inscrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei a fi cand vei fi mic?

| sorin a răspuns:

Si eu vreau sa incerc senzatia daca te dai tu si imi zici si mie cum este si poate ma incant si eu.