| MissPinkPurple a întrebat:

Vreau si eu activitati hoteliere la all inclusive. ex: spectacole, activitati in piscina, arobic etc.

3 răspunsuri:
| FemeiaFantasticaSotiaLuiSalamAmantaLuiGuta a răspuns:

Ce inseamna "arobic"?big grin

| pietrean a răspuns:

Ma refer la hotelurile din Bulgaria:gimnastica in piscina si afara,tenis masa,darts,tras cu arcul,volei plaja,spectacole in fiecare seara oferite de echipa de animatori a hotelului, acum este moda ca sa cante cate o persoana vreo ora-doua, pe terasa hotelului.
Unele hotelurile aflate mai departe de plaja, ofera teren de volei si baschet(hotel.COM din Albena,pe care il recomand).
Contra cost sunt mai multe:golf,plimbari pe mare cu "banana",cu acel "fluture-barcuta"din care sari daca nu te tii bine, plimbari cu schi-jet-ul, cu bicicleta, parapanta trasa de schi-jet, etc.

| MissPinkPurple explică (pentru FemeiaFantasticaSotiaLuiSalamAmantaLuiGuta):

Voiam sa scriu aerobic