| DeeaD1 a întrebat:

Vreau si eu niste hoteluri+numarul de telefon de la acestea din Brasov, dar sa fie in apropierea unui parc acvatic.

1 răspuns:
| Koala1234 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search Facilitati si servicii – Hotel Ambient Brasov
restaurantul Ambient cu o capacitate de 85 de locuri
bar de zi in restaurant
terasa
sala de conferinte dotata cu videoproiector, internet wireless, sistem audio-multimedia, flipchart, DVD-VCR, etc.
incalzire centralizata
aer conditionat in receptie, hol, restaurant, bar, sala de conferinta
sistem de alarma contra incendiilor
cafe bar
parcare acoperita si supravegheata, gratuit
spalatorie/calcatorie
camera de depozitare a bagajelor
plata cu majoritatea cardurilor cunoscute
casa de valori in receptie
facilitati pentru persoanele cu handicap
apel desteptare
transport auto
ziare si reviste
servicii medicale la cerere
serviciu de curierat local si national! 0372 198 401! Acesta este numarul! Funda? sper ca ti-am fost de ajutor! :*