| wolder a întrebat:

Vreau si eu o vila/cabana la munte intr-o zona frumoasa unde se pot inchiria camere, sa fie ok conditiile. Ce imi recomanzi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/
booking.com

cele mai mari site uri de genul, sigur gasesti pe acolo tot ce vrei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bucovina, si in special Vatra Dornei.
Daca esti prea departe, cauta alte zone rurale/mai virgine, unde s-au construit complexuri turistice (pensiuni).
Sunt si cabane la cheie, dar nu prea le recomand, acum e deja sezonul rece, si ai de facut foc... Pare romantic, dar daca nu sunteti obisnuiti, iti iese fum, ti se pare ca ai de carat prea multe lemne, nu reusesti sa incalzesti cum trebuie (mai ales daca vorbim de sobe).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici http://www.turistinfo.ro/ da sa citesti si parerile la cei care au fost cazati

| Mmiimmii a răspuns:

Pai cu cred ca cele mai bune le vei gasi oe aplicatia olx. In caz ca vrei si altceva pe olx sunt de toate...telefoane haine nasini... Nu stiu exact oe unde locuiesti tu dar cele mai bune si mai dragute cabanute sunt la piatra neamt dar oricum intra pe olx. Key bye