| JetBlueJet a întrebat:

Vreau tari in care e mereu cald happy De preferat sa fie si iarna cald (Cumva in California ninge iarna?) -FUNDA-

Răspuns Câştigător
| Viorela_Chiosea_1993 a răspuns:

Eu is din Egipt si acolo e foarte cald, vara e 50 de grade si iarna 25-30 grade, dar daca vrei tara si mai calda du-te in Iran, acolo o sa mori de cald, a fost in desertul lut si 70 grade, dar oricum n-o sa fie mai putin de 50 grade, oricum iti propun Egipt, e perfect daca iti place caldura, dar si un pic racoare calduroasa.

| JetBlueJet explică (pentru Viorela_Chiosea_1993):

Ce limba se vorbeste in Iran? (Turca?)

| Elena_Sabina_1990 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu, Persiana.

| Kira5854 a răspuns (pentru Elena_Sabina_1990):

Cand faci pe desteapta, verifica google-ul, se numeste PERSANA nu persianalaughing, persiana se vorbeste la noi la camp, intr-o livada cu piersicilaughing

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mexic,Argentina,Columbia

Răspuns utilizator avertizat
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Miami,majoritatea Africii, ai acolo multe tari, Cuba

| vladionut94 a răspuns:

Asa din intamplare esti,, proastra" ai vazut tu ca in california sa ninga acolo este alta clima mai desertica, tropicala ca nu stiu sigur, nu-i ca in ro unde sunt 4 anotimpuri

| JetBlueJet explică (pentru vladionut94):

Am intrebat...Nu am dat in cap nimanui happy Si daca mai ai vreo adresare rautacioasa pastreaz-o pentru tine. (Am intrebat asta deoarece cineva mi-a zis ca ar fi vazut intr-un film ca acolo ar fi nins, "cica".Si nu am mai inteles nimic.)

| vladionut94 a răspuns (pentru JetBlueJet):

De nins ninge foarte rar ori unde pe planeta si in zone tropicale sau desertice gen in egipt a mai nins

| JetBlueJet explică (pentru vladionut94):

Si ai scris proasta gresit, "desteptule"

| vladionut94 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Scuzami limbu roman, ironic vorbind

| JetBlueJet explică (pentru vladionut94):

Chiar si cand esti ironic scrii gresit xD

| Viorela_Chiosea_1993 a răspuns:

California nu e tara e un stat din america