| Edw08 a întrebat:

(****x****)Funda!(****x****) De ce ati merge in Bucuresti? (in cazul in care nu sunteti). Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Deutsa_7202 a răspuns:

As merge in bucuresti pentru ca sunt o gramaadaaa de magazine devil pe care as putea sa le vizitez big grin! So`.mai sunt si parcurile Herastrau, Cismigiu si Izvorul Alb! Si Arcull de Triumf nu se discuta big grin...Si as vr sa merg si cu metrou` big grin!

3 răspunsuri:
| AlexanderOne a răspuns:

Arcul de Triumf, Parcul Herastrau, IMAX

| Grigoras_5660 a răspuns:

Teatrul National I.L. Caragiale, Teatrul Act, Teatrul Bulandra, Teatrul de Comedie, Teatrul Foarte Mic, Teatrul Metropolis, Teatrul Mic, Teatrul Nottara, Teatrul Odeon. Sigur am uitat cateva, dar cred ca ai prins ideea big grin.

| mistikk a răspuns:

Pai nu sunt din Bucuresti si nici nu as merge in bucuresti mi se pare cel mai aglomerat si galagios oras.as merge intr-un oras ca Sibiuwinking