| Jeanny a întrebat:

Zakynthos(Grecia) sau Mebella (Spania) pentru o saptamana vara asta? Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Alelulu a răspuns:

Poate marbella Spania si da merita pentru ca e o destinatie ce merita vazuta. dar si Grecia e frumoasa happy

| Albertorx a răspuns:

Amandoua tari sunt superbe in felul lor.

| SkyPilot a răspuns:

Zakynthos este mult mai interesanta ca peisaje si ce ar fi de vazut. Nu stiu cum e cu serviciile la greci, la spanioli nu prea exista surprize neplacute.

| Prezidentul a răspuns:

Marbella, Spania. Limba spaniola este mai frumoasa, poti sa o intelegi mai usor.

Poti merge in malaga la un meci de fotbal daca ai noroc.