| Chez0nz a întrebat:

Zbor cu avionul pentru prima data, mi-am cumparat online bilet, maine plec iar azi mi-am facut checkinul, cam greu ce-i drept, sper ca la data eliberarii si data expirarii se referea la buletin, oricum... intrebarea mea este, am checkinul cu cod de bare, locul unde stau, nume, data, ora etc... pot merge asa cu el pe telefon sau trebuie sa-l scot la imprimanta?

Răspuns Câştigător
| Adamrebecca a răspuns:

Eu am mers de multe ori cu el pe telefon. dar esti mai sigur daca il scoti la imprimanta. telefonul poate avea probleme etcwinking

| Chez0nz explică (pentru Adamrebecca):

Deci spui că se poate și pe telefon.

| Adamrebecca a răspuns (pentru Chez0nz):

Da.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Merge și pe telefon

| George1337 a răspuns:

Cred ca mai bine l-ai scoate la imprimanta, este mai sigur.