| TheHunter38 a întrebat:

Ziceti-mi niste locuri, peisaje de vizitat prin transilvania, si in jur, dar sa nu copiati de pe net, spuneti locuri unde ati fost voi., ca data trecuta tot asa mi-ati dat.

1 răspuns:
| DarkTemptation a răspuns:

Orasul Vechi (Sighisoara), partiile din jud. Brasov, bisericile de lemn din jud. Salaj si Maramures, salinele de la Turda si Praid, orasele medievale (Brasov, Sibiu, Miercurea Ciuc s.a.), statiunile balneoclimaterice (Baile Felix, Geoagiu-Bai, Baile Herculane, Baile Tusnad s.a.)winking