| 1Q a întrebat:

ZIceti-mi niste locuri unde sa imi petrec weekendu pe lanag Bacau sau mai departe, unde sa pot si inota, FUNDA

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Vino la strand la Piatra Neamt, dar ai grija, nu te baga in bazinul mare, daca patesti ceva nu vreau sa fie vina mea, sau poate gasesti ceva la buhusi sau te poti duce spre onesti partea aia.Bafta! happy

| AnnaCssTulcea a răspuns:

Vino la mine in Delta... sau la Constanta...

| EuSiAtat16 a răspuns:

Ar fi ideal in Delta Dunarii. este un loc minunat acolo..plin de pasarele nuferi si un peisaj mirific. Si este un loc unde sa si poti inota linistit. Succes! Merita :*!