| NaturalLl a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste site-uri foarte bune cu bilete de avioane. Site-urile as vrea sa fie cum am zis, cu bilete de avioane, daca se poate sa contina cat mai multe companii aeriene, cu hoteluri de inchiriat, cu masini de inchiriat, cu city breack-uri, iar la bilete sa precizeze compania aeriana care efectueaza zborul. Dar ce vreau cel mai mult, pe langa compania aeriana, sa precizeze avionul exact, exemplu Boeing 777 sau Airbus A380.

Răspuns Câştigător
| FlyGoVoyager a răspuns:

Salut! Pentru bilete de avion, city break, inchirieri auto si rezervare cazare la hoteluri poti incerca si pe Fly Go Voyager: http://www.fly-go.ro/ Este mentionata si compania aeriana care efectueaza zborul (mai putin tipul avionului), dar putem afla :) Ce destinatie cautam? ca sa revenim cu raspuns.