| 1Q a întrebat:

Ziceti-mi si mie un link unde sa fie o statiune in afara de Nisupurile de aur, in Bulgaria cu all inclusiv, si hotelu sa fie mai frumos, adica sa aiba oferta sauna, masaj, topogan, minigolf, nu toate cateva

Răspuns Câştigător
| Vladina_1214 a răspuns:

As putea sa iti recomand:LA Sunny Beach-Hotel Riu Evrika -am fost si iti garantez ca e super
Riviera(este un complex format din mai multe hoteluri )recomad din proprie experienta.
Mai este in statiunes Obzor: Hotel Riu Helios Bay, Hotel Sol Luna Bay
Si ma este la fel ca Riviera si complexul Duni

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albena statiunea e misto
si la nisipurile de aur sunt zeci de hoteluri frumoase
nu stiu ce fite ai tu de nu-ti convine nisipurile de aur

intai mergi sa vezi dupa aia comenteaza tongue

| 1Q explică:

@AlexanderSasha, am zis in afara de nisipurile de aur nu pentru ca nu imi place acolo, da in ultimii 4 ani mi-am petrecut vacantele numai acolo, si m-am gandit ca anul asta sa mai schimb