Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e trasatura pentru care iti iubesti cel mai mult jumatatea?

68 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Seriozitatea si bunele maniere.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Loialitatea, bunatatea si harnicia.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caracterul.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Intregul ei.

| mona a răspuns:

Caracterul

| faramatania a răspuns:

Fidelitatea

| onasis1961 a răspuns:

Formele corpului!

| sofisis a răspuns:

Il iubesc pentru tot ce e si pentru tot ce nu e. A separa ceva anume din caracterul sau e ca si cum as incerca sa alec una din picaturile de ploaie care imi place cel mai mult.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu sunt din tabara adversa, dar prea mi-a placut intrebarea, ca sa nu ma baghee hee
Iubesc ridurile! Cine nu are riduri (de expresie) in jurul ochilor si la colturile gurii, nu a ras niciodata (sau nu indeajuns).

| LTAA a răspuns:

Calmul şi frumusețea.

| IsabelaIssa a răspuns:

Are mai multe, printre care cele mai importante pentru mine: sinceritate, maturitate, calculat.

| drogh a răspuns:

Ii iubesc caracterul si comportamentul. E atat de grijuliu si de bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blandetea, cand ma tine in brate simt ca nimic rau nu se poate intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Pai sa incep...
- este romantic
- respetuos
- sensibil
- dragastos, tandru
- este destept
- mereu gata sa ma ajute
- mereu sunt pe primul loc si el pe ultimul
- cu el ma simt mereu in siguranta pentru ca are foarte mare grija de mine
- ma iubeste si chiar simt ca tot ce face, face pentru mine
- avem aceleasi hobby-uri, ne place aceeasi muzica
- arata foarte bine, pentru mine este cel mai frumos
- e bun in pat...mereu se lasa pe el pentru mine
Ce mai stie sa se poarte cu mine, si ma face foarte fericita....sigur am uitat unele lucrurihappy
Are si un defect foarte mare in schimb, e dinamovist si eu stelistalaughing si amandoi foarte microbisti...va dati seama ce intepaturi ies in campionat...dar e fun! Macar din asta sa ne tachinam si noi ca nu o pot numi cearta, ca altfel ar fi liniste si pace.
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea alege doar o trasatura ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...iubitul meu e un copac rolling on the floor)))

| KMaddieK a răspuns:

Caracter, apoi ochi si buze

| AleexNC a răspuns:

Caracterul, sufletul, tot. happy love struck

| Maioru a răspuns:

Nu este o trasatura anume, o iubesc pentru ca asa o iubesc de 40 ani!

| Tynnna a răspuns:

Capacitatea lui de a ma face sa zambesc, de a ma face sa ma simt fericita in orice imprejurare.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Amuzamentul.

| Rubyrubyy a răspuns:

Zis intr-un cuvant caracterul ei.

| Crocodilul01 a răspuns:

1.Fericirea pe care i-o pot citi in ochi!

| ijuuuuuuu a răspuns:

Îl iubesc pentru că este responsabil, iubitor, grijuliu. Și nu se va schimba niciodată.

| Isys a răspuns:

Relatia noastra se bazeaza pe prietenie, ma face mereu sa rad si imi este si frate, si iubit, si cel mai bun prieten. Mereu a fost langa mine si nu voi uita asta!

| DarkJoice a răspuns:

Eu nu-mi iubesc iubitul pentru o trasatura anume. Asta inseamna dragostea. Persoana iubita nu trebuie sa fie perfecta, nimeni nu e perfect!

| loveisfreedom a răspuns:

Pentru el tot

| FURRIA a răspuns:

Simtul umorului

| nutsa a răspuns:

Il iubesc pentru ca e al meu.E parte din tot ceea ce eu numesc sufletul si viata mea.Pentru ca el este omul meu - balsam, omul meu de suflet.Pentru ca noi vom fi acolo, unul pentru altul, indiferent de spatiu si timp.Pentru ca ochii lui sunt marginea lumii mele. Pentru ca el este barbatul, a carei mana vorbeste despre dragoste in timp ce mangaie, si a carei vorba, mangaie chiar si atunci cand suntem invaluiti in cea mai profunda tacere.

| BeautifulAngel a răspuns:

E iubitor!