Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce cadou ti-ar placea cel mai mult sa primesti de la jumatatea ta de Valentine's Day?

66 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ce isi doresc majoritatatea de aici...intelegere,iubire si respect

| Prezidentul a răspuns (pentru mona):

Un fel de imposibil pentru Romania...winking

| faramatania a răspuns:

Commitment Woman by Otto Kern

| sofisis a răspuns:

Nimic. Deja mi-a oferit tot ce aveam nevoie.dar daca trebuie musai ceva, o sampanie si un tort bun in forma de inima

| Xtadelo a răspuns:

O masina :-|

| IsabelaIssa a răspuns:

Pe el cu fundita big grin

| drogh a răspuns:

Dragoste.

| SamSon a răspuns:

Pe,,ea'' as vrea-o. Cred ca ar fi cel mai fain cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
De Valentine's Day, imi doresc in primul rand iubire si atentie (ca orice femeie de astfel). Nu am avut niciodata posibilitati prea mari, dar am avut iubire si respect unul pentru celalalt. Si suntem impreuna de 3 ani aproape. Daca ar fi sa imi doresc ceva, mi-as dori ca viata sa nu ne schimbe si sa ramanem mereu la fel de indragostiti cum suntem azi. Asadar: pe el mi-l doresc de Valentine's Day; doar de el am nevoie ca sa fiu fericita.De Valentine's Day, as gati mancarea lui preferata si am cina la lumina lumanarilor in intimitatea locuintei noastre. As purta o rochie care sa ii incite simturile si l-as intampina in prag cu un sarut pasional, spunandu-mi ca sunt de frumoasa, sorbiindu-ma din priviri toata seara, ciocnind paharele cu sampanie, daruindu-i un ceas de mana (ca pe celalalt l-a pierdut), spunandu-mi apoi ca mi-a luat un cadou frumos dar ca l-a uitat in dormitor... unde vom petrece mai apoi o noapte de vis...happy Iar dimineata ne-ar gasi imbratisati.Cam asa imi imaginez seara de Valentine's Day cu persoana iubita. Cu siguranta ar fi mult mai frumos pentru ca de fiecare data mi-a intrecut asteptarile.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi intreaga alaturi de el ^_^ si nimeni altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic...doar sa imi fie alaturi si sa imi ofere o imbratisare ori de cate ori simt nevoia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire SINCERA si de DURATA, fericire, intelegere si respect(tot de durata-de fapt pentru totdeauna) happy
Stiu ca lista e lunga dar ma multumesc cu astea mai degraba decat cu cadouri in bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire,fericire,sanatate si tot ce e mai bun happy

| gingergirl1 a răspuns:

O mica atentie gen un ursulet de plus, o pernuta sau o scrisorica happy Cu scrisul lui oribil de stangaci laughing)) love struckhee hee

| Bøøgey a răspuns:

Un Bemve.

| Danişor a răspuns:

Mi-e cel mai mult mi-ar placea sa fie intelegere intre noi si fericire.

| senstein a răspuns:

Pai... la 20 de ani ai mei...cred ca un sex oral ar fi ok.

nu cred ca ma insor cu ea. chiar de-ar fi nu ma deranjeaza. laughing

| franco2003 a răspuns:

Eu tot fericire si intelegere

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Un sarut fin pe obraz, si un prezervativ, restul vine de la sine...big grin big grin

| MariaBeatrice a răspuns:

Un tablou cu noi doi.

| Crocodilul01 a răspuns:

Un copil laughing))))))

| DarkJoice a răspuns:

N-as vrea nimic. Toate lucrurile pe care le poti primi sunt trecatoare. Nu am nevoie de tot felul de chestii cumparate la repezeala din primul magazin. Imi este de ajuns dragostea lui pentru mine!

| TheLovelyGhost a răspuns:

Nu numai de Valentine`s Day in tot timpul am nevoie de iubirea neconditionata a persoanei iubite

| Elly94sweet a răspuns:

O zi impreuna doar noi 2, o bratara /un inel... ceva sa ne simbolizeze dragostea

| JustArmy a răspuns:

Timp nelimitat alaturi de el, timp in care sa ne iubim si sa ne intelegem! Asta m-ar face cea mai fericita femeie. Ar fi cadoul perfect.

| InnaArkane a răspuns:

Un inel cu un mesaj gravat pe el.

| Ramoneluu a răspuns:

Ceva care sa fie daruit cu drag...

| Sarj a răspuns:

Intelegere si fericire intre noi...Este cadoul perfect! :*

| BlackAngel33 a răspuns:

Pe el, la usa mea cu un ursulet care sa-i reprezinte dragostea :3

| Bijuterii111 a răspuns:

Bijuterii Swarovski

| MălinaSophy a răspuns:

Hmm...un ursulet de plus, o pereche de 'bijuterii', o ciocolata si ceva surpriza. happy