Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj ai pune pe un panou publicitar imens, special pentru jumatatea ta de Valentine's Day?

55 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

I Love You & Happy Valentine's Day!

| sofisis a răspuns:

"Te iubesc nu doar pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt eu atunci cand sunt cu tine."

| IsabelaIssa a răspuns:

Happy happy! big grin Love you! ♥

| MaliciousDeath a răspuns:

Http://i.imgur.com/ZkFJP6G.gif :'D
Chiar nu ma pricep la chestiile astea.

| drogh a răspuns:

Să iubești sau să fii iubit nu înseamnă să ocupi un loc în inima cuiva, ci să creezi acolo un loc pe care nu îl poate ocupa nimeni.

| andrei1237 a răspuns:

Te iubesc si insemni totul pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
As lasa urmatorul mesaj:
O scoica de aur e inima mea, perla iubiri se afla in ea, daca scoica se sparge de stancile reci, perla iubirii ramane pe veci.
Iti multumesc ca ai introdus cuvantul "Dragoste" in dictionarul vietii mele!
TE IUBESC ENORM!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele ei, te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa te iubesc mereu ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine esti cosciug, dar spre tine eu tot fug!
Oferta!
Vrei sa arati bine pe timp de iarna, bronzata si toate alea? Vino la noul salon din strada Prajeli nr6 Bl.3 Sc. A
Doar n-am inchiriat panoul degeaba! straight face

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut e singura propozitie pe care ti`o adresez, dar Te Iubesc este un cuvant magic pentru aman`2!

| վፀiፀፀ a răspuns:

'' Te iubesc! Esti tot ce mi-am dorit vreodata! ''

| lumy4u a răspuns:

Te Iubesc!

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

,,Esti refrenul din viata mea!"

| 2B a răspuns:

""Nu am cum sa te uit, iar in ziua asta speciala chiar nu am cum""!

| Crocodilul01 a răspuns:

"Mai spala si tu vasele alea!
PS : Te iubesc!"
rolling on the floor

| DarkJoice a răspuns:

Tu nu esti un print, n-ai fost niciodata un print. Printii nu sunt perfecti, tu esti!
Povestea noastra nu s-a sfarsit, nu a inceput, nu continua. Suntem asemeni timpului, infinit, masurabil doar de privirile celorlalti.

| FURRIA a răspuns:

Te iubesc de la pamant pana la cer si inapoi.

| nutsa a răspuns:

Faptul că tu mă iubeşti, tăcut, neclintit, arzător, mă face să am o licărire permanentă-n priviri, mă face să mă simt cea mai frumoasă femeie de pe pământ!

| LexuDeea a răspuns:

Voi inceta sa te iubesc abia atunci cand un pictor surd va reusi sa picteze sunetul produs de o petala de trandafir in caderea ei in oceanul de cristal sau... poate nici atunci!

| lizzyluizacristina a răspuns:

Tu esti toata lumea mea si toata lumea trebuie sa stie si ca te iubesc mult (si o poza cu noi doi pupandune)

| LightOfDeath a răspuns:

"We were ment to be together!"

| cryystyy a răspuns:

Din cate stiu a trecut Valentine's Day

| adelina9999 a răspuns:

Pur si simplu te iubesc!

| zuzyalecsutza a răspuns:

Te iubesc trei metri deasupra cerului :*

| vladutzaM a răspuns:

Pui esti unul la un milion. te iubesc.

| MadalinnaR98 a răspuns:

"Te iubesc pui!". cam asa big grin

| GabrielaCriss a răspuns:

De ziua indragostitilor tia-s da inima mea in dar findca te iubesc nespus de mult!

| Alecswtza a răspuns:

Se spune ca pinguinii raman cu jumatatea lor toata viata.
Vrei sa fii pinguinul meu?

| PaintedGalaxy a răspuns:

''Te iubesc, acum sper ca vezi cat de mult ''