Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce poza ai tine in portofel cu tine si cu jumatatea ta?

53 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prima poza facuta cu amandoi

| faramatania a răspuns:

Nicio poză.

| sofisis a răspuns:

Una care sa ma duca cu gandul la un moment perfect

| IsabelaIssa a răspuns:

O poza ce o am cu el si cu Masha, catelusa noastra.

| andrei1237 a răspuns:

O poza in care zambim sau ne sarutam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
O poza cu noi doi.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima poza facuta cu noi 2 de cand suntem impreuna smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o poza care m-a surprins in pagul unei usi, o jumatate pe hol si o jumatate in baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand n-as tine o poza cu mine si cu ea ea ci doar o poza in care apare numai ea. Ar fi pacat sa stric frumusetea pe care o confera ea pozei aparand si eu in ea.
Ar fi o poza simpla, mica cat sa incapa in portofel, o poza care sa-i reflecte foarte bine personalitatea si frumusetea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una micuta gen poza pentru buletin-facuta instant in care aparem amandoi-sau una mare facuta intru-un moment special-acum nu am niciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il port in gand si in inima, nu in portofel.

| վፀiፀፀ a răspuns:

O poza cu amandoi.

| senstein a răspuns:

O poza cu ea, una simpla.

| BitKode a răspuns:

Nu mai sunt cu ea sad dar as tine prima poza facuta cu ea

| Crocodilul01 a răspuns:

O simpla poza a ei!

| georgiana1316 a răspuns:

Una in care ne sarutam...

| DarkJoice a răspuns:

O poza cu noi doi, impreuna, in care sa radem la camera.

| FURRIA a răspuns:

Una cu mine si una cu ea.

| caiboiul a răspuns:

O poza cu noi doi

| nutsa a răspuns:

Tin poza noastra de la prima vacanta petrecuta la munte, tin mesajul lui scris in graba, atunci cand dimineata plecand la facultate, m-a lasat dormind, punand un biletel pe perna de land mine cu " Esti asa frumoasa.Ai grija de tine.Te iubesc, pufulet." Il pastrez in fiecare milisecunda a timpului petrecut cu el, in fiecare respiratie a mea.

| JustArmy a răspuns:

Poza din prima zi in care ne-am intalnit pentru prima oara, la admiterea de la academie. As vrea sa mai vad inca odata tensiunea cauzata de stres de pe fetele noastre si scanteia ce s-a aprins intre noi in acea zi. As vrea sa mai vad cum ne-am atras reciproc din prima secunda.

| alisuc a răspuns:

Una cu el

| oannapg a răspuns:

Deja țin una cu tata, dar o să-ți zic când o să-mi găsesc jumătatea "pierdută".

| lizzyluizacristina a răspuns:

Cu amandoi

| LightOfDeath a răspuns:

Nu am o poza cu noi doi.

| viataeopoveste a răspuns:

Poza de la prima intalnire happy

| LoveSmiley a răspuns:

Nu am

| BiancaA a răspuns:

O poza facuta intr-un moment frumos petrecut impreuna

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

O poză care să ilustreze cel mai bine sentimentul puternic dintre noi, iubirea aprinsă, și cred că cea mai potrivită poză care surprinde aceste aspecte este una în care îl privesc complet îndrăgostită drept în ochii săi albaștrii, iar el încearcă să mă sărute. ♥ ♥ ♥

| AlexJr11 a răspuns:

Una in care ne sarutam...