Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca in Moscova - Rusia, ma tot atrage atentia sa merg acolo, nu ar fi rau.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Într-un club de noapte din București ori Constanța, că lași acolo bani cât echivalentul a trei vacanțe!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Sus pe deal, e o casa...

| mona a răspuns:

In Dubai

| faramatania a răspuns:

Portofino ar fi perfect, dar și Ibiza e ok.

| sofisis a răspuns:

Pe o insula privata.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
În excursie la Roma.
Pa!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Podul Minciunilor - Sibiu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In Norvegia.happy

| positivity a răspuns:

O vacanță în care să putem vizita toate orașele din România, în două săptămâni!

| LTAA a răspuns:

Într-un sejur la Salonul Auto de la Geneva din Martie.

| IsabelaIssa a răspuns:

Marieta- Mexic! ♥

| Latinmoon a răspuns:

O vacanta in Florida.

| drogh a răspuns:

La Paris

| Neo12 a răspuns:

Maldive

| LegionarulRoman a răspuns:

Acasa la mine, printre vaci si porci ...sa simta mirosul schimbarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Polul Nord "uite fa! ai fost rece cu mine, acum a venit si randul meu!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Paris..ca doar e orasul dragostei ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca sa-i arat dragostea jumatatii mele as opta pentru Burj al-Arab.
De ce?
Este un hotel de lux in Dubai, fiind cunoscut drept singurul hotel de sapte stele din lume, oficial clasificarea fiind de cinci stele de lux.
https://www.google.ro/......ps?/search
O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Paris:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as duce jumatatea in Romania..pentru ca noi suntem romani..de ce trebuie sa plecam nu stiu pe unde ca sa ne aratam dragostea..eu zic ca. daca aici, in Romania ne-am cunoscut..aici vom traii mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie de asa ceva ca sa iti arati dragostea. Dar oricum... as opta pentru America.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce i-ar placea ei. Daca ar avea aceleasi gusturi ca mine as duce-o in Hawaii, sa stam pe plaja si sa ne imbratisam admirand marea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa la mine :3

| M1hai a răspuns:

In Japonia happy

| MiruD a răspuns:

Paris!

| DjSannan a răspuns:

Intr-o vacanta de vis, oriunde ar dori jumatatea mea.....dorinta ei e si dorinta mea

| dragodana a răspuns:

L-as duce in Bahamas, sa stam intr-un bungalou din care poti iesi direct pe plaja.Apa azurie a oceanului, sunt sigura, imi va da idei romantice.

| Awesom a răspuns:

In Venetia, sa vada canalele de apa si apoi la Verona, sa vedem balconul Julietei, la vara poate.

| wolder a răspuns (pentru Awesom):

Le-am vazut pe ambele. sunt dragute si romantice. dar iti recomand neaparat s-o plimbi cu gondola.

| YumiSukinanda a răspuns:

In Dubai. :X!