Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

La ce film te-ai uita de Valentine's Day cu jumatatea ta?

94 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mad max the road warrior

| mona a răspuns:

Winter's Tale sau Gladiatorul

| faramatania a răspuns:

Code 46 (2003 - Dramă, Romance, Sci-Fi )

caramela
| caramela a răspuns:

BD la munte si la marelove strucklove struck

| sofisis a răspuns:

Piratii din caraibe : toate 4

| wolder a răspuns:

Te poti uita foarte bine la un film cu partenerul in orice alta zi, din orice zi poti face una speciala, poti face declaratii tot timpul anului si mai ales cadouri frumoase.
Valentine's day este doar o zi si atat. daca iubesti, iubesti tot timpul anului

| IsabelaIssa a răspuns:

La o comedie romantica. Nu imi vine in minte insa nici unul acum.

| drogh a răspuns:

Winter's Tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Valentine's Day este ziua perfecta pentru un film romantic, de care te poti bucura alaturi de iubit sau iubita, asa ca alaturi de jumatatea mea, as viziona:
"DE CRACIUN, NU STAM ACASA!"
De ce acest film?
Filmul este o comedie romantica care ii are ca protagonisti pe talentatii Reese Witherspoon si Vince Vaughn. Filmul spune povestea unui cuplu care trebuie sa-si viziteze in ziua de Craciun, pe rand, parintii divortati. Situatiile care decurg din aceste vizite sunt deopotriva comice si au un impact asupra relatiei dintre cei doi.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele la care m-am gandit se numesc Toamna la New York si A walk to remember

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titaninc :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film de groaza. Deja m-am saturat de telenovele alea obosite in care gagica ramane cu gagiu pana la adanci batraneti chiar daca viata e impotriva lor.
Ceva de groaza sa simtim ca traim nu toate tampeniile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nymphomaniac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The animal (Animalul)

| gingergirl1 a răspuns:

La A walk to remember love struck

| JohnnyWylde a răspuns:

The Exorcist.

| DAnc3 a răspuns:

3Msc.

| վፀiፀፀ a răspuns:

" A walk to remember ", '' One day'' sau '' The first time'' :3

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

The To Do List

| Dahliaa a răspuns:

Titanic.

| Emmett a răspuns:

La un film de groaza sau de razboi.

Răspuns utilizator avertizat
| Crocodilul01 a răspuns:

"A walk to remember"
"Hachiko"
"Havana nightsbig grinirty dancing"

| Sashavalentine a răspuns:

The exorcist

| Isys a răspuns:

3 metrii deasupra cerului :3

| DarkJoice a răspuns:

Ne-am uita la Dream High, toate 16 episoadele.

| FURRIA a răspuns:

Romeo & Julieta

| Stallone a răspuns:

Her

| nutsa a răspuns:

P.S. I love you. ecranizat dupa romanul celebrei autoare Cecilia Ahern. Dupa ce am citit cartea, am vazut filmul. Si pot sa spun ca am ramas placut impresionati impreuna cu iubitul meu.

| Jasmin15 a răspuns:

If Only! :*