Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai face un tatuaj in numele dragostei pentru jumatatea ta?

253 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Oricat ar fi dragostea de mare. Urasc tatuajele.

| mgtow a răspuns:

Nu, ce rost are? Corpul e bine sa ramana in stare originala din fabrica nu modificat.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu aș face asta.

| neutrino a răspuns:

Nu fac, in mod constient, astfel de greseli prostesti.

| mona a răspuns:

Nu as face nimic de genul asta

| faramatania a răspuns:

Nu,categoric,nu dovedesc nimic prin asta, nimănui, nici chiar în dorința de a eterniza, decât prost-gust.E ca și cum mi-aș agăța prin casă o carpetă cu "Răpirea din Serai"

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da din acela lavabil

| sofisis a răspuns:

Probabil ca da, intr-un loc intim sa vedem doar noi doi.

| BiuL a răspuns:

Nu

| Lioana a răspuns:

Nu. Nu mi se pare nici impresionant nici util. Nu un tatuaj arată dragostea. De fapt chiar m-ar deranja ca iubitul meu sa poarte numele meu pe corp. E aiurea. Iubirea trebuie tatută în suflet nu pe corp.

| Dariusuu a răspuns:

Poate că dacă mi-ar salva viaţa măcar odată, ca să am un motiv bun (s-o port în suflet ca un tatuaj ).

E complicat nu ştiu.

| Felys a răspuns:

Nu asa se demonstreaza dragostea, cati nu si-au facut si s-au despartit, sunt impotriva tatuajelor de orice fel

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
M-aş tatua, dar nu aş face ceva în genul să scriu Xulescu jumătatea mea.
Deci nu aş face în numele dragostei pentru jumătatea mea.
Pe curând!

| Narcis2007 a răspuns:

Nu

| positivity a răspuns:

În numele dragostei, sincer, nu aș face asta!

| LTAA a răspuns:

Nu sunt chiar atât de îndrăgostit!

| wolder a răspuns:

Nu

| Mihaela1964 a răspuns:

In nici un caz.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu, el nu e genul de baiat care sa aiba nevoie de astfel de "dovezi de iubire".

| W3R4 a răspuns:

Deci asta e cea mai mare tâmpenie care am auzit-o vreodată!
Cum să faci aşa ceva?! Dar dacă te desparţi de respectivul?
Dar unii au impresia că dacă îşi fac tatuaj cu numele iubitului/iubitei, îi vor iubi mai mult...clar.

| Latinmoon a răspuns:

Daca si-ar face si el.

| drogh a răspuns:

Sincer, as vrea sa-mi fac un tatuaj in genul acestuia http://i57.tinypic.com/2u720xc.jpg, si daca ar fi vorba si de persoana iubita, i-as scrie doar initiala, ca, mai tarziu... sa nu regret ca mi-am batut tot numele jumatatii si sa fie de nereparat :))

| andrei1237 a răspuns:

Am deja un tatuaj pe care l-am facut pentru persoana iubita, dar este destul de mic, o ramura de maslin deasupra caruia se saruta doi porumbei, pe spate, in dreptul umarului.O iubesc foarte mult! Dragostea este cel mai frumos care il poate capata un om, acela de a iubi o persoana draga tie.

| Neo12 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Cum spunea cineva mai jos, un tatuaj cu henna poate ar merge, dar unul permanent la nici un caz!
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deci un hamster care alearga printr-o padure cu inima mea in brate, incercand sa ajunga la ea, care sta intr-un castel alb din marmura...Si vreau sa fie expuse toate peripetiile prin care trece acest voiajor al dragostei cu inima mea in mana.Un fel de doctor House chirurg in varianta rozatoare...de carduri, credite, lichiditati. fuuuck! ca stii, n-am piele suficienta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mhhh...nu cred de fapt nu stiu, poate doar cu initiala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NEVER in a milion years.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da: )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie de un tatuaj ca sa ii arati persoanei de langa tine ca o iubesti.