| Girly97 a întrebat:

A participat vreun roman la campania Call Russia chiar daca nu cunoasteti limba rusa?

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu am auzit de aceasta campanie. Despre ce este vorba?

| Salontanul a răspuns (pentru Yuoia):

Sa suni in Rusia si sa le arati imagii din Ucraina sau sa le spui adevarul despre ceea ce Putin spune ca sunt "exercitii".

| Yuoia a răspuns (pentru Salontanul):

Asta?!
Si oare ei vor crede daca deja li s-a spus altceva?

| Salontanul a răspuns (pentru Yuoia):

Intreaba-i pe cei ce au facut softul! Probabil ca unii vor crede! Le-am scris si eu la 2 pe Whatsapp dar nici nu m-au bagat in seama.

| Editocroci a răspuns:

Eu una nu. Dar e indicat. Totuşi mulți ruşi au fugit din Rusia.