| AndreeaAndree1514 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata persoanelor din orasul Targoviste judet Dambovita! Dragii mei vreau sa fac o surpriza unor oameni nevoiasi din oras sau din imprejurimi cu ocazia sarbatorilor de iarna! Cine cunoaste asemenea persoane care nu au din pacate ce pune pe masa de sarbatori, sa imi spuna unde stau si cum se numesc! Daca doriti putem pune mana de la mana si putem strange pentru mai multi oameni aflati in aceasta situatie! Va multumesc din suflet!

1 răspuns:
| Adrian1983 a răspuns:

Nu-s din Targoviste, dar bravo pentru initiativa. Sper sa gasesti.