| Pica1990 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi, cei care sunt copii de bani gata sau bogati si nu mai au ce face cu hainele purtate sau incaltamintea pe care nu o mai purtati...
Am cateva persoane la mine pe strada mea care nu prea au cu ce sa se imbrace deoarece sunt saraci de cand ii stiu eu, doua familii, prima familie au 2 frati unul are 19 ani si cel mic 13 si a doua familie n-are tata dar are mama, sunt 2 fete una de 15 ani, alta de 14. Cei care cred ca se poate face minuni va rog frumos mult sa ma contactati.Va multumesc mult

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce neaparat copii de bani gata?
Si esti sigur ca unul dintre acei copii nevoiasi nu esti chiar tu?

| AdelinaC a răspuns:

Daca esti din Bucuresti ma pot implica si eu

| Pica1990 explică (pentru Bondarel99):

Nu,n-am niciun interes pentru asa ceva... oameni pot exprima gandirea lor cum vreea si aveti dreptul la opini, dar in nici un caz eu nu as putea sa fac asa ceva...multumesc pentru raspuns si multumesc celor care au venit ieri din Ploiesti cu lucruri, am mers la ei acasa si au ramas surprinsi

| Pica1990 explică (pentru AdelinaC):

Draga doamna luminita multumesc frumos, dar eu sunt din prahova si nu am cum sa ajung tocmai in Bucuresti, daca se poate si aveti buna placere le puteti trimite prin posta sau curier