| theceoking2 a întrebat:

am de donat multe dvd-uri cu desene animat. Stie cineva o casa de copii sau un loc unde le pot dona la niste copii sarmani.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orașul?

| PeggyRock a răspuns:

Depinde din ce județ/localitate ești. În toate județele țării ar trebui să fie case de copii. Încearcă să cauți pe net, care este cea mai apropiată de locuința ta. Poți căuta și ONG-uri sau fundații care au ca obiect de activitate întrajutorarea copiilor. Frumoasă inițiativă! Felicitări!