| DianusIoana a întrebat:

As dori sa devin membră a clubului Interact insa nu cunosc ceea ce presupune.Imi poate explica cineva care cunoaste(sau care chiar e membru)mai multe detalii?! De exemplu:Trebuie sa ti dedici mult timp? E ceva dificil(eu una sunt cam timidă)? Primesti diplome(sau ceva ce te ca ajuta pe viitoar poate la facultate)?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie sa ti dedici mult timp? Nu.
E ceva dificil(eu una sunt cam timidă)? Nu. Te va ajuta să îți depășești timiditatea.
Primesti diplome(sau ceva ce te ca ajuta pe viitoar poate la facultate)? Nu, dar vei învăța să colaborezi, să înteracționezi cu oamenii.