Întrebare recomandată | MaryD a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la voluntariat in zona Brasovului. Stie cineva niste asociatii si cum ma pot inscrie la una?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| pci27 a răspuns:

Săptămâna Naţională a Voluntariatului este iniţiată şi coordonată de către Pro Vobis – Centrul Naţional de Resurse pentru Voluntariat începând cu anul 2002 şi desfăşurată în colaborare cu Reţeaua Naţionala a Centrelor de Voluntariat şi alţi partenerii locali. SNV 2011 se derulează cu sprijinul financiar al CEE Trust şi face parte din Planul Naţional de Acţiune al României pentru implementarea Anului European al Voluntariatului 2011.
Pentru detalii contactează direct Centrul de Voluntariat Braşov la e-mail hello@voluntarbrasov.ro, www. voluntarbrasov.ro, mobil 0724-305534, persoană contact: Laura Istrate.
http://voluntarbrasov.ro/organizatii-partenere/
Găsești aici informații. Sper că te-am ajutat...Succes!

2 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Fi ghid turistic!

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Voluntariat in zona Brasovului
scrii asta pe Google si alegi de acolo, fiindca sunt mai multe domenii
Bafta.