| rebelboy2011 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb lucul ce parere aveti

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Este foarte bine sa incerci ceva nou. Te vei simti altfel daca noua infatisare te avantajeaza.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Depinde care din poză eşti tu.Omul sau câinelethinking În legătură cu câinele aş avea câteva sugestii, dar omul chiar mă lasă pe gânduristraight face.

| pwp a răspuns:

Daca asa vrei u, noi nu avem nimic de obiectat!

| Minks a răspuns:

Da-ti foc...

| mary a răspuns:

Sa inteleg ca intrebarea ai pus-o la categoria asta deoarece vrei sa ne oferim voluntari sa-ti schimbam "lucul"? sau e o problema de ecologie?

serios oameni buni uitati-va macar la ce categorie puneti intrebarile!

| ELD a răspuns:

Bafta tongue...[doamne ce intrebari stupide.] nici semnul intrebarii nu sti sa pui?

| cocosnucifera a răspuns:

Se scrie LOOK uite, asa e in dictionar. http://dexonline.ro/definitie/look

| cяιss a răspuns:

Lucul laughing n-avem look avem.