| Nazarie_Alex_1996 a întrebat:

Buna, am 17 ani si la vara as vrea sa fiu voluntar la festivaluri precum neversea, untold sau electric castle.Sunt din Iasi si fost voluntar si la Afterhills + alte evenimente (concerte:rock-n Iasi mai cunoscut dar si altele).Am doua intrebari:
1)Este vreo sansa sa fiu selectat?
2)Cei care ati fost puteti sa imi spuneti despre experienta voastra ca voluntari, cazare mancare transport ce ati facut cat ati facut?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IAR a răspuns:

Stai in banca ta ca esti in Romania, aici voluntariat = ii platesti tu ca sa muncesti la ei.
Daca totusi ti s-a pus pata sa fii voluntar, trebuie sa vii cu bani de
acasa pentru cazare, transport si mancare.