| HereToHelp123 a întrebat:

As dori sa fac voluntariat de una singura (la un camin de copii). Le-as duce bomboane,jucarii,etc. Ce as mai putea face sa ii inveselesc,sa le fac ziua una mai buna? Vreau sa ma joc cu ei,sa cantam, insa altceva? Ceva idei?
PS: Nu cunosc varsta copiilor. Probabil sunt de toate varstele.
Funda!

1 răspuns:
| Al3xbC a răspuns:

Vorbeste cu ei, ascultai ofera afectiune.cred ca pentru ei astea valoreaza mai mult decat jucariile si jocurile.copii pot sa rada de la lucrurile cele mai simple dar sa aiba pe cineva care ii asculta, le ofera afectiune si sfaturi...nu se gaseste asa usor, crezi ca oamenii aia au timp pe toate astea? nu cred