| annamariaana a întrebat:

Buna,as vrea sa fac voluntariat(sunt din medias)dar ceva si sa am timp pt scoala...idei?
P.S.:as vrea ceva pt animale sau copii abandonati....multumesc...dar sa fie in oras.
Dau funda
P.S.:as vrea sa ajut adica:ex la copii sa merg sa ii hranesc, sa ii fav mai fericiti..etc

1 răspuns:
| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mergi la un azil de batrani si fa-le cadouri. Du-te la casa de copii si du si jocuri sau carti, citeste-le si joaca-te cu ei. Cumpara niste papusi si fa un teatru impreuna cu cineva, povesteste-le despre copilarie etc. funda?