Întrebare recomandată | Katarina12 a întrebat:

Cei care sunteti studenti, puteti sa imi dati mai multe informatii despre Organizatia ESN( Erasmus student network)? As vrea sa ma implic si m-ar ajuta ceva informatii. De exemplu, ce proiecte se fac, cat timp iti ocupa, cat de bine trebui sa stapanesti engleza, etc.
Multumesc!

1 răspuns:
| Pascaluta_Natalia_1982 a răspuns:

In opinia mea, pasarile migratoare au un rol important in ecosistemul nostru. In primul rand, fiecare pasare are atributiile ei, care ajuta cu mai mult sau mai putin natura inconjuratoare, avand un rol destul de vital in ecosistemul nostru. In al doilea rand, nicio pasare nu trebuie sa fie neglijata sau data la o parte din cauza lucrurilor pe care le fac si de aceea ar trebui sa le ocrotim pe fiecare in parte si sa nu ne batem joc de mediul inconjurator. In concluzie, pasarile exact ca si oamenii, sunt niste vietati importante. Sper ca te.am ajutat cat de cat, nu ma prea pricep.