| nustiucefac11 a întrebat:

Bună! Cineva care a fost la voluntariat la summer well 2022 sau în alți ani și poate să-mi dea și mie câteva detalii? Cum a fost, dacă putem sta după muncă la concert și în ce constă?

1 răspuns:
| RonaldoGOAT a răspuns:

A fost un prieten voluntar la Summer Well in 2018 si din cate am auzit se poate sta la concert, pai el a stat la intrere si a verificat biletele daca vrei mai multe detalii aci e numarul de telefon al baiatului (+40740770885) sau insta ul _vali955